Aktualności - XX Kongres Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii

 

NAGRANIA SESJI KONGRESU

Wszystkie sesje Kongresu zostały nagrane i są już dostępne na platformie VOD. Każdy z zarejestrowanych uczestników Kongresu (lekarze) otrzymał drogą mailową dedykowany link do platformy. Nagrania będa dostępne do końca grudnia 2023.

 

CERTYFIKATY

Mamy przyjemność poinformować, że dostępne są już do pobrania Certyfikaty uczestnictwa w 20. Kongresie Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.
W celu pobrania certyfikatu prosimy o zalogowanie się na swoje konto on-line, loginem do konta jest adres mailowy, z którym konto zostało utworzone. Osoby, które nie pamiętają lub nie posiadają hasła do konta prosimy o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła".

Pobierz certyfikat

 

ANKIETA
Ankieta

Jubileuszowy 20. Kongres PTG-E w Łodzi zakończył się w ostatnią sobotę września. Tematem jednej z Sesji Młodych Gastroenterologów, która odbyła się podczas kongresu, był temat: „Kobiety w Gastroenterologii”, który przedstawiony został przez dr n. med. Aleksandrę Sobolewską-Włodarczyk.

W imieniu Pani Doktor, zwracamy się z uprzejmą prośbą o poświęcenie kilku minut na uzupełnienie ankiety skierowanej do Pań posiadających specjalizację z gastroenterologii lub będących w trakcie szkolenia specjalizacyjnego. Ankieta ma charakter całkowicie anonimowy. Mamy nadzieję, że uzyskane z niej informacje potwierdzą duży potencjał jaki stanowią kobiety w polskiej gastroenterologii, a także wskażą potencjalne problemy z którymi spotykamy się w codziennej pracy.

Wypełnij ankietę

 

 

Kontakt

Możesz zamówić tylko jeden kurs z cyklu „Praktyczny kurs endoskopowy…”

Udział w Kolacji Kongresowej można zamówić jedynie wraz z uczestnictwem w Kongresie.
Jeśli jesteś już uczestnikiem Kongresu zaloguj się na swoje konto i zamów udział w Kolacji w panelu uczestnika.