Zespół organizacyjny Kongresu przygotował broszurę Sponsorship Prospectus, która zawiera dużą liczbę możliwości zafunkcjonowania firm jako Partner czy Sponsor 20. Kongresu PTG-e.

Pobierz broszurę Sponsorship Prospectus

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w 20. Kongresie Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, przede wszystkim w zakresie organizacji sympozjów satelitarnych, warsztatów oraz prezentacji na żywo. Nie mamy wątpliwości, że atrakcyjny program naukowy, stworzony wspólnie przez środowisko naukowe oraz sektor farmaceutyczny, producentów sprzętu i technologii medycznych będzie magnesem przyciągającym uczestników Kongresu.

Dobrze skrojona agenda uczy i pobudza kreatywność, co jest niezmiernie istotne w rozwoju naszej dziedziny medycyny oraz tworzeniu innowacji. Gastroenterologia potrzebuje nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych rozwiązań, ale tylko pod warunkiem, że lekarze będą świadomi ich zalet i ograniczeń. Kongres jest zatem znakomitą okazją do prezentacji Państwa produktów i przekazania kompletnej praktycznej wiedzy o ich zastosowaniu.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia programu będąc przekonanymi, że taka forma nauki przypadnie do gustu uczestnikom wydarzenia. Mocno wierzymy, że dzięki atrakcyjnej ofercie edukacyjnej Kongresu wspólnie stworzymy środowisko, w którym rozwija się polska gastroenterologia.

Pakiety sponsorskie nie zostały z góry zdeterminowane przez Organizatora, każda firma, która będzie chciała wziąć czynny udział w Kongresie ma możliwość indywidualnego ułożenia pakietu swoich aktywności tak szkoleniowych jak i marketingowych, aby jak najbardziej były dostosowane do założonych celów, potrzeb i możliwości firmy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem: e-mail info@exactus.pl, tel. 42 632 28 66

 

20 Kongres PTG-e
20 Kongres PTG-e
20 Kongres PTG-e
20 Kongres PTG-e

 

DoubleTree by Hilton
DoubleTree by Hilton
DoubleTree by Hilton
DoubleTree by Hilton

 

 

Kontakt

Możesz zamówić tylko jeden kurs z cyklu „Praktyczny kurs endoskopowy…”

Udział w Kolacji Kongresowej można zamówić jedynie wraz z uczestnictwem w Kongresie.
Jeśli jesteś już uczestnikiem Kongresu zaloguj się na swoje konto i zamów udział w Kolacji w panelu uczestnika.